Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Myśliwy na bani

51-letni mężczyzna uciekał samochodem przed policyjnym pościgiem Carskim Traktem nad Biebrzą. Gdy go wreszcie zatrzymano okazało się, że był pod „niewielkim” wypływem alkoholu, ale w samochodzie przewozi broń myśliwską. Mężczyzna jest myśliwym i broń miał legalnie, ale jadąc z nią pod wpływem popadł w podwójny konflikt z prawem.

Jak relacjonują policjanci w poniedziałek wieczorem na drodze nazywanej Carskim Traktem zauważyli samochód bez włączonych świateł mijania. Chcieli zatrzymać samochód, ale kierowca nie zareagował na dawane sygnały i zaczął uciekać w głąb lasu. Policjanci ruszyli za nim i po chwili zatrzymali pojazd. Okazało się, że 51-letni kierowca jest pod wpływem alkoholu - badanie alkomatem wykazało 0,27 promila, i że w samochodzie przewoził broń palną. 
Jak podaje oficer prasowy KPP w Mońkach mieszkaniec gminy Trzcianne przed sądem będzie odpowiadać za jazdę pod wpływem alkoholu, ale także za naruszenie przepisów ustawy o broni i amunicji zakazującej osobie znajdującej się pod działaniem alkoholu. Grozi mu grzywna lub areszt, a dodatkowo przewożenie broni palnej niezgodnie z przepisami może skutkować myśliwemu cofnięciem zezwolenia na jej posiadanie.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę