Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Pływacy na medal

Z siedmioma medalami powrócili zawodnicy UKS Butterfly-MOSiR Łomża z IV Międzynarodowych Zawodów Pływackich o Puchar Starosty Sokólskiego. Startowało w nich 388 zawodników, reprezentantów 10 klubów z Polski, Łotwy i Białorusi. Najlepiej z łomżan wypadł Filip Kosiński który zdobył dwa złote medale. Występując w konkurencji 50m stylem grzbietowym nie dał szans rywalom, pobijając własny rekord życiowy 37,28s, również na dystansie 100m stylem zmiennym okazał się najlepszy uzyskując czas 1;26,94 s.

Nie zawiedli również  inni zawodnicy: Julia Kozak zdobyła dwa medale złoto na dystansie 50 m st. dowolnym czasem 40,26s, srebro na dystansie 59 m st. grzbietowym. Kolejną zawodniczką była Inga Woronowicz zajmując III miejsce w stylu grzbietowym z czasem 49,58 s. Niespodziankę sprawili również chłopcy: Dawid Brodacki wygrywając z dobrym czasem 50m stylem dowolnym 39,18 s i Kuba Ogonowski III miejsce 46,72s
Warto zwrócić uwagę na fakt, że większość zawodników poprawiła własne rekordy życiowe. Wiktoria Urbańska IV miejsce (50,29s) st. grzbietowy, X miejsce w st. dowolnym (48,85s),Gabriela Wawrzyniak VII miejsce st. grzbietowy i XI w st. dowolnym, Ola Gałązka IX miejsce w st. dowolnym oraz Nikola Wieryszko XII miejsce w st. dowolnym. Wyniki chłopców Olek Gietek IV miejsce w st. dowolnym (47,73s) Dawid Kosiński V miejsce w st. dowolnym (47,85s)

Wszyscy reprezentujący Łomżę zawodnicy są uczniami klasy III C Szkoły Podstawowej nr 10, w której realizowany jest rozszerzony program z pływania i trenujący pod okiem trenerów Tomasza Drozdowskiego i Jarosława Szeremet w UKS Butterfly-MOSiR Łomża.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę