Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Najmłodsi tancerze z B.K.Step z trzykrotnym złotem.

Wiktoria Kosmowska – solo, Natalia Kisiel i Wiktoria Kosmowska – w duecie oraz formacja B.K.Teamki – wywalczyły trzy złote medale podczas rozgrywanego w Ostrołęce II Ogólnopolskiego Turnieju Tańca „Ofensywa Tańca”. W ostrołęckich zawodach uczestniczyli tancerze z 20 miast Polski.

Najmłodsi łomżyńscy tancerze  hip hop, reprezentujący Studio Tańca B.K.Step działające przy Miejskim Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży, wystartowali w kategoriach hip hop solo, duety i formacje do lat 11-stu.

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę