Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Ukradł biżuterię i nie tylko

19-latka podejrzanego o kradzież złotej i srebrnej biżuterii o wartości około 5 tysięcy złotych zatrzymali policjanci. Jak się okazało, to tylko jedno z trzech przestępstw, o które jest podejrzany. 19-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów i chce dobrowolnie poddaniać się karze.

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży złotej i srebrnej biżuterii z jednego z domów w podłomżyńskiej miejscowości. Z pomieszczeń zniknęły łańcuszki, kolczyki o wartości około 5 tysięcy złotych. W czwartekj zatrzymali 19–letniego mężczyznę podejrzanego o tę kradzież. Ponadto, jak ustalili mundurowi, to nie jedyne przestępstwo, za które może być odpowiedzialny. Oprócz kradzieży, mężczyzna usłyszał też dwa zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem. Do pierwszego zdarzenia doszło w kwietniu tego roku, gdzie sprawca, dostał się do wnętrza lokalu rozrywkowego na terenie Łomży, skąd zabrał metalową kratę. Drugie zdarzenie miało miejsce na przełomie października i listopada w innym z łomżyńskich lokali. Wtedy to, z pomieszczeń zniknął między innymi laptop, wzmacniacz, oraz alkohol i pieniądze. Właściciele swoje straty oszacowali wstępnie na ponad 9000 zł. 19-latek przyznał się do stawianych mu przez policjantów zarzutów i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Za przestępstwa odpowiadał będzie teraz przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę