Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Pobyt na podwórku

Drodzy Rodzice Przypominamy, iż dzieci przebywające w przedszkolu codziennie wychodzą na podwórko lub na spacery. Zgodnie z podstawą programową w trosce o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci podczas pobytu w przedszkolu powinny spędzać w ogrodzie przedszkolnym "co najmniej jedną piątą czasu ( w przypadku młodszych dzieci - jedną czwartą)". Okres jesienno - zimowy to czas, w którym w sposób szczególny należy zadbać o ubiór przedszkolaka. Odpowiednie ubranie ochroni dziecko przed przemarznięciem lub spoceniem się. Każdy przedszkolak powinien mieć: kurtkę lub płaszczyk z kapturem (cienką lub grubszą w zależności od temperatury, siły wiatru), szalik lub inny rodzaj apaszki, czapkę szczelnie przykrywającą uszy dziecka, rękawice (z pięcioma palcami tylko dla dzieci , które same sobie potrafią je zakładać), buty nieprzemakalne. Ubranko, powinno być w takim stanie , by dziecko mogło je samodzielnie wkładać. Za ciasne ubranie lub obuwie, zepsute zamki błyskawiczne są przyczyną zdenerwowania dziecka, zniechęcają do samodzielnego ubierania się. Podczas ubierania się i rozbierania zawsze pomocą służą nauczycielki i nianie.

Agata Komorowska
cz, 14 listopada 2013 23:10
Data ostatniej edycji: nie, 17 listopada 2013 15:19:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę