Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kontrowersyjna reklama

Zambrowska policja sprawdza, czy właściciel dwóch szczeniaków rasy west highland white terrier znęca się nad nimi eksponując je w mobilnej reklamie swojego sklepu. Reklama to przeszklona gablota, w której wystawiana jest odzież na manekinach, ale jej właściciel kilkakrotnie wpuszczał do środka także kilkumiesięczne szczenięta.

O tym, że jest to forma znęcania się nad zwierzętami policję za każdym razem zawiadamiają przechodnie, których bulwersuje taki widok.  Policjanci wszczęli postępowanie wyjaśniające na mocy "Ustawy o ochronie zwierząt", jednak właściciel psów uważa, że w zadaszonym i wentylowanym pomieszczeniu, gdzie mają legowisko oraz pokarm i wodę, psy mają lepsze warunki, niż gdyby były pozostawiane na ograniczonej powierzchni samotne w domu. Zapowiada też, że nie zrezygnuje z takiej formy reklamy swojego sklepu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę