Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pożar przy Piłsudskiego

Płonie poddasze domu przy Alei Piłsudskiego w Łomża. Na miejscu pracują cztery ekipy straży pożarnej. Z pierwszych informacji wynika, że nie ma poszkodowanych wśród ludzi.

Pożar na poddaszu szeregowca przy Alei Piłsudskiego (obok sklepu Alkohole Świata) łomżyńskim strażakom zgłoszono około godziny 11.00.  Jak relacjonują świadkowie gęste kłęby dymu wydobywają się przez okno dachowe. Na miejsce dyżurny KM PSP w Łomży skierował cztery zastępy strażaków w tym podnośnik umożliwiający ewentualną ewakuacje poszkodowanych w wyższych pięter budynku, i prowadzenie z góry akcji gaśniczej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę