Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Do onkologa bez skierowania... i ubezpieczenia

W najbliższą sobotę (16 listopada) w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży odbędzie się Dzień Konsultacji Onkologicznych. - Celem akcji jest umożliwienie skorzystania z bezpłatnych konsultacji, porad lekarskich, ocena możliwości diagnostycznych oraz doradzenie dalszego toku postępowania – informuje dyrekcja szpitala podkreślając, że aby przyjść na badania nie jest wymagane skierowanie ani ubezpieczenie.

W ramach Dnia Konsultacji Onkologicznych lekarze onkolodzy łomżyńskiego szpitala  będą udzielali porad w Poradni Onkologicznej (I piętro) w godzinach od 8.00 do 12.00. 
- Konsultacje te przewidziane są dla mieszkańców naszego miasta i okolic. Zgłosić się może każdy, kto posiada jakikolwiek problem onkologiczny lub tzw. niepokój onkologiczny – informuje szpital zastrzegając, że „nie jest wymagane skierowanie i ubezpieczenie”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę