Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Policyjna kraksa

Przez około godzinę zamknięty był fragment ulicy Nowogrodzkiej. Policyjny radiowóz uderzył w ciężarówkę. Doszło do uszkodzenia zbiornika z paliwem i wycieku. - Policjant jadący furgonetką był trzeźwy - mówi sierż. szt. Ewelina Szlesińska oficer prasowy KMP w Łomży. - Prawdopodobnie zasłabł jadąc samochodem. Po wypadku trafili do szpitala na obserwację.

Do wypadku doszło około godziny 7.00 Policyjna furgonetka marki fiat ducato wyjeżdżała w ulicę Nowogrodzką i wjechała wprost w jadącą od strony Nowogrodu ciężarówkę. Po wypadku, w związku z wyciekiem paliwa z uszkodzonego zbiornika ciężarówki i koniecznością jego zabezpieczenia i uprzątnięcia, zdecydowano się na całkowite zamknięcie fragmentu ulicy Nowogrodzkiej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę