Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

STOP papierosom u niepełnoletnich

Chodzi o to, by przełamać zobojętnienie na problem niepełnoletnich palaczy i przypomnieć sprzedawcom o zasadach handlu wyrobami tytoniowymi. Stąd pomysł na Miesiąc Odpowiedzialnej Sprzedaży w Podlaskiem organizowany w ramach ogólnopolskiego programu "STOP 18".

Okazuje się, że kupno papierosów z przemytu to dla niepełnoletnich żaden problem. 95% handlarzy sprzedaje nielegalny towar każdemu, bez względu na wiek.

Za sprzedaż wyrobów tytoniowych niepełnoletniemu grozi mandat w wysokości 500 złotych. Dodatkowy mandat grozi za brak obowiązkowego oznakowania punktu sprzedaży informacją o zakazie sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom do lat 18. W przypadku odmowy przyjęcia mandatu sprawa trafia do sądu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę