Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pijani napadli o poranku

Dwóch, jak się okazało pijanych, mężczyzn napadło rano w Grajewie na mieszkańca miasta. Grożąc mu i szarpiąc za ubranie ukradli 32-latkowi 400 złotych i uciekli. Już po około 15 minutach od zgłoszenia napadu policjanci zauważyli dwie osoby odpowiadające rysopisowi sprawców. Mężczyźni widząc mundurowych zaczęli uciekać jednak po krótkim pościgu zostali zatrzymani.

Napastnikami okazali się dwaj mieszkańcy Grajewa w wieku 30 i 31 lat. Obaj byli pijani. Badanie alkomatem wykazało, że mieli od 1,2 do ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że starszy z nich kilka dni wcześniej na terenie miasta dokonał kradzieży sklepowej i jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Grajewie.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę