Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nowa poradnia leczenia osteoporozy w Łomży

Mieszkańcy Łomży mogą korzystać z nowoczesnego ośrodka leczenia osteoporozy. To kolejna już placówka miejscowego centrum Medycznego. Mieści się przy ulicy kardynała Wyszyńskiego. Pacjenci mają do dyspozycji poradnie: osteoporozy, reumatologii i pracownię dentysometryczna gdzie robione są badania gęstości kości. Dzieki tym badaniom można stwierdzić czy nasze kości są szczegolnie narażone na złamania.


Poza tym określenie gęstości tkanki kostnej może pozwolić na postawienie diagnozy i podjecie leczenia zanim w kościach zajdą nieodwracalne zmiany. W nowym ośrodku będą przyjmować specjalisci z zakresu reumatologii, endokrynologii, ortopedii, a także żywienia. Zdaniem lekarzy to własnie dieta ma duży wpływ na tkanke kostną.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę