Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Odznaczony z okazji Święta Niepodległości

Główne zdjęcie
Dariusz Sapiński - drugi od lewej - wśród odznaczonych przez Prezydenta RP z okazji Święta Niepodległości (fot. Łukasz Kamiński, prezydent.pl)

Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przemysłu mleczarskiego w Polsce, za działalność społeczną i charytatywną prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski odznaczył Dariusza Sapińskiego, prezesa wysokomazowieckiej Mlekovity. Prezydent order prezesowi spółdzielni mleczarskiej wręczył podczas uroczystości z okazji obchodów Święta Niepodległości.

Dariusz Sapiński, pPrezes SM Mlekovita z Wysokiego Mazowieckiego był jednym z 26 osób zasłużonym w służbie państwu i społeczeństwu odznaczonych w poniedziałek  przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę