Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Nowa galeria gotowa za rok?

Główne zdjęcie
Plac budowy Galerii Narew

Mimo przestoju w budowie i kilkakrotnie przesuwanych terminów oddania do użytku, optymizm nie opuszcza firm zaangażowanych w powstanie Galerii "Narew" w Łomży. Jak się dowiedział nasz reporter, planowany termin otwarcia to koniec 2014 roku. Jej budowa rozpoczęła się dwa lata temu od wylania betonowych słupów. I tak zostało.

Jak informuje Ada Taraszewska z firmy odpowiedzialnej za komercjalizację przestrzeni handlowej przyszłej galerii, wynajęto już 70% powierzchni, a kolejni najemcy zadeklarowali podpisanie umowy po wznowieniu budowy.

I tu jest największy problem, bo od uroczystego wbudowania kamienia węgielnego 2 lata temu na terenie przyszłej galerii zdążono wystawić tylko kolumnadę betonowych słupów. Na wstrzymaniu inwestycji cierpią mieszkańcy sąsiednich ulic, które miały być już dawno zmodernizowane w ramach tzw. offsetu.

Galerię handlową "Narew" według planów miałoby tworzyć ponad 100 sklepów na powierzchni 40 tys. m kwadratowych. W planach było także m.in. wybudowanie kina, którego nie ma w galerii "Veneda", i parkingu na półtora tysiąca samochodów. (ad/zmj)

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę