Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek ze skuterem

16-letni chłopak został ranny w wypadku do jakiego doszło około 21.35 na skrzyżowaniu ulic Giełczyńskiej i Dwornej w Łomży. Chłopak trafił do szpitala w Białymstoku. Wcześniej jechał skuterem ulicą Giełczyńską gdy uderzyło go wyjeżdżające z Dwornej volvo. Siła uderzenia była tak duża, że przewrócony skuter zatrzymał się kilkanaście metrów dalej na ul. Dwornej.

Jak podaje sierż. szt. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży ranny w wypadku 16-letni kierowca skutera z urazem barku został przewieziony do szpitala w Białymstoku. Przyczyną wypadku według policji było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez kierowcę osobowego volvo. Młody kierowca skutera jadąc ulicą Giełczyńską od Starego Rynku w kierunku ronda Hanki Bielickiej był na drodze z pierwszeństwem przejazdu.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę