Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Poznańska jeszcze dziś będzie przejezdna

Główne zdjęcie
Ul. Poznańska

Dzisiaj po południu ma zostać otwarty dla ruchu mostek na Łomżyczce w ciągu ulicy Poznańskiej – poinformował Łukasz Czech z ratusza. Przez trzy miesiące przejazd tą ulicą był niemożliwy ze względu na rozbiórkę starego budowę nowego mostku. Ten nowy jest przede wszystkim szerszy dzięki czemu zmieściła się jezdnia o szerokości 10 metrów, ale także chodnik i ścieżkę rowerowa. Jeszcze dziś na swoje tradycyjne trasy powinny powrócić autobusy komunikacji miejskiej linii numer: „1” „2” „4” „11” „13” „15”.

Mostek nad Łomżyczką był ostatnim „wąskim gardłem” ulicy Poznańskiej stanowiącej swoistą obwodnicę miasta. Głównym wykonawcą remontu przeprawy na Poznańskiej była firma A-Z BUD z Radomia, a koszt to 1 mln 450 tys zł, przy czym kwotą ok. 670 tysięcy złotych wsparł je rząd

Po otwarciu mostku na Łomżyczce samochody, w tym ciężkie tiry, jadące śladem „Via Baltica” od Ostrowi Mazowieckiej przez Łomżę w kierunku Litwy znowu będą mogły skręcać w Poznańską odblokowując Aleję Legionów przy skrzyżowaniu ze Spokojną i Przykoszarową.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę