Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Waldemar Malicki w PSM I i II stopnia w Łomży

W PSM I i II stopnia w Łomży w dniu 13 listopada 2013 r. odbędą się warsztaty muzyczne prowadzone przez Waldemara Malickiego, których główną atrakcją jest wspólna prezentacja efektów warsztatów o godz. 15:00 w Auli PSM. Warsztaty odbędą się w ramach projektu "Wspólne muzykowanie" sponsorowanego przez Fundację PZU.

 

Waldemar Malicki, wybitny pianista o światowej renomie artystycznej, o swoim zaangażowaniu w pracę dydaktyczną z młodzieżą szkół muzycznych, mówi tak:

Kontakt z całkowicie wyzwolonym starszym kolegą powinien skutkować ośmieleniem w kontakcie ze sztuką muzyczną przeszłości, a potem w poszukiwaniu własnych brzmień i ekspresji wyobraźni. Poczucie wyjątkowości udziału w koncercie wzbudzi potrzebę dalszego poszukiwania takich możliwości przejmując na siebie rolę inspirującego kolegi – artysty…

Działanie Fundacji PZU podjęte w partnerstwie z kierownictwem szkół muzycznych jest wielopłaszczyznowe w rozumieniu edukacyjnym. W perspektywie krótkoterminowej – jest to spotkanie osobowości z różnym doświadczeniem – wspólny warsztat, wspólny występ. Oczekiwany efekt o działaniu średnioterminowym – wprowadzenie twórczego fermentu , ukazanie możliwości i wolności artystycznego wyboru, kreowanie się nowej artystycznej indywidualności. Przejście takich etapów pozwoli osiągnąć cel długoterminowy – wyposażenie młodego , początkującego artysty w umiejętność znalezienia się na muzycznym rynku i nawiązania twórczego dialogu z resztą muzycznego świata.

W projekcie, który nazwany został od meritum zadania , tytuł „Wspólne muzykowanie” odnosi się do najbardziej widowiskowej części spotkania artystów – prezentacji efektów warsztatów. Mamy nadzieję, że widownią będą dzieci ze szkół muzycznych I i II stopnia , ich rodziny , pedagodzy oraz część społeczności lokalnej zainteresowana życiem kulturalnym.

 

Dyrektor
cz, 07 listopada 2013 18:40
Data ostatniej edycji: cz, 07 listopada 2013 18:48:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę