Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Karambol w Marianowie

Trzy osoby zostały ranne w karambolu jaki około 12.15 wydarzył się w Marianowie na krajowej 61. Ze wstępnych informacji wynika, że w zderzeniu uczestniczyły cztery samochodu. Do szpitala z obrażeniami ciała zabrano kierowców dwóch samochodów i jednego pasażera.

 

Jak wynika z pierwszych ustaleń do wypadku pomiędzy Piątnica a Marianowem doszło w podobnych okolicznościach jak wczoraj pod Nowogrodem. Kierowca golfa z nieznanych przyczyn wjechał w tył passata stojącego w korku przed zwężeniem jezdni w związku z prowadzonymi pracami remontowymi. Golf uderzył w passata, passat w renault thalia, a thalia w BMW.

W miejscu wypadku są utrudnienia w ruch. Jak informuje policja samochody przepuszczane są wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę