Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Karambol pod Nowogrodem – pięć zniszczonych samochodów i jedna złamana noga

Sprawcą karambolu który we wtorkowy wieczór wydarzył się na drodze z Łomży do Nowogrodu był 56-latek z Łomży. To kierowca volkswagena golfa, który jak na razie z nieznanych przyczyn uderzył w tył jednego z samochodów, które zatrzymały się za stojącą częściowo na jezdni i częściowo na poboczu lawety. W wyniku wypadku uszkodzonych zostało pięć samochodów. Trzy z czterech osób przewiezionych do szpitala zostało zwolnionych do domu po badaniach. Czwarta osoba ma złamaną kość udową prawej nogi.

Do wypadku doszło około godziny 17.00. Ze policyjnych informacji wynika, że do karambolu doszło podczas omijania lawety stojącej na poboczu drogi, na światłach awaryjnych. Chcąc umożliwić przejazd samochodowi jadącemu w przeciwnym kierunku za lawetą zatrzymały się volkswagen passat i BMW w którego tył z dużą siłą uderzył golf przesuwając i uszkadzając wszystkie te samochody. BMW częściowo wyjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w jadącego w przeciwnym kierunku peugeota. Kierując nim kobieta straciła panowanie nad autem zjechała z jezdni i uderzyła w przydrożne drzewo. 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę