Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

Przedostatni sparing

ŁKS Łomża z dwoma nowymi zawodnikami w składzie pokonał wczoraj w grze kontrolnej Sokoła Sokółka 1:0. - Gra w Łomży grozi urazami, na bocznym boisku mamy lód - mówi trener Tadeusz Gaszyński. - W Sokółce warunki były znacznie lepsze. Wygraliśmy tylko 1:0, przeprowadziliśmy za to kilka płynnych akcji, co bardzo cieszy. Martwi mała skuteczność, choć mamy trochę czasu do wznowienia rozgrywek. Liczę, że napastnicy rozstrzelają się w lidze.


W meczu z Sokołem dwa razy fatalnie pudłował Rafał Boguski. Podawał mu Marcin Strzeliński i w obu przypadkach napastnik ŁKS-u nie trafiał do pustej bramki. Dogodnych okazji do zdobycia goli nie wykorzystali też: Sławomir Lewicki oraz Grzegorz Zawłocki. Ten ostatni zrehabilitował się, zdobywając jedyną bramkę meczu, dopiero w 90. min.

- Grzegorz wraca po ciężkiej kontuzji, będzie uzupełnieniem szerokiej kadry - dodaje trener ŁKS-u.

Nowy bramkarz

Łomżanie do spotkania przystąpili z 32-letnim Mariuszem Stawarzem, który podpisał roczną umowę. Doświadczony golkiper przez ostatnie dwa i pół sezonu stał między słupkami drugoligowego Kolportera Kielce.

- W obliczu ostatnich zdarzeń nie mogliśmy zostać z jednym golkiperem - dodaje Gaszyński. - Z przyczyn dyscyplinarnych rozstaliśmy się po powrocie z Wilna z Sebastianem Szczechowiakiem, a Karol Salik przestraszył się rywalizacji z Kamilem Ulmanem i zdezerterował do augustowskiej Sparty. Stąd decyzja o zatrudnieniu Stawarza, który w sparingu z Sokołem nie miał za dużo pracy. Na rywalizacji bramkarzy dużo może skorzystać też Ulman, z którego postawy jestem bardzo zadowolony.

Być może wzmocnienia ŁKS-u na Stawarzu się nie zakończą, bo wczoraj w barwach łomżan zagrał 25-letni Rafał Bałecki, który ostatnie dwa i pół roku spędził w RKS-ie Radomsko. - To napastnik, zagra z nami jeszcze w sobotę z Warmią Grajewo, wtedy zadecydujemy, czy nas wzmocni - mówi trener Gaszyński.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę