Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelnie pobił sąsiada

30-letni mieszkaniec gminy Szumowo śmiertelnie pobił 61-letniego sąsiada. Do zdarzenia doszło w czwartek 31 października. Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o śmiertelne pobicie. Okazało się, że 30-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. W niedzielę mężczyzna został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Jak relacjonuje oficer prasowy KPP w Zambrowie w miniony czwartek  dyżurny zambrowskiej policji  został powiadomiony o znalezieniu zwłok mężczyzny na jednej z posesji w gminie Szumowo. W wyniku podjętych przez policję czynności ustalono, że sprawcą spowodowania ciężkich obrażeń 61-latka jest 30-letni mieszkaniec tej samej wioski. Mężczyzna został zatrzymany i przyznał się do zarzucanego czynu. Usłyszał zarzuty spowodowania ciężkiego uszczerbku ciała pokrzywdzonego, a sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Dokładne okoliczności zdarzenia, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zambrowie, wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę