Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Budynek dla hospicjum za ponad 900 zł

Łomżyńskie hospicjum ma już budynek na własność. Przez ostatnie 20 lat tylko dzierżawiło go od miasta. A to stwarzało problemy np. przy pozyskiwaniu środków unijnych. Teraz to się zmieniło. Hospicjum otrzymało działkę w dzierżawę na 99 lat i kupiło budynek. Mimo problemów z finansowaniem zainwestowało w niego prawie milion złotych - mówi Łukasz Czech z biura prasowego Urzędu Miasta w Łomży.

Ze względu na poniesione wydatki radni zgodzili się sprzedać budynek i wydzierżawić działkę z 99-procentową bonifikatą. Hospicjum musiało zapłacić za dzierżawę 1030 zł a za budynek 930 zł.

Hospicjum pw. Świętego Ducha to jedyna taka placówka w mieście. Jest w nim 15 łóżek, rocznie przyjmuje ponad 200 pacjentów.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę