Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek za Marianowem

Jedna osoba zginęła, jedna jest ranna po wypadku do jakiego doszło przed 15. na krajowej 61 w okolicach Marianowa. Jadący od strony Stawisk samochód dostawczy na czeskich numerach rejestracyjnych czołowo zderzył się z rosyjskim Tirem. Na miejscu zginął kierowca z samochodu dostawczego, a ranny kierowca tira został przewieziony do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana i będzie zablokowana co najmniej do 17.00.

Ze wstępnych informacji wynika, że do wypadku doszło gdy kierowca samochodu dostawczego zjechał na przeciwległy pas ruchu. Być może podejmował manewr wyprzedzania i mógł zostać oślepiony, przez silnie promienie słonecznego światła. 

Na miejscu są służby ratunkowe. Policja wyznaczyła objazdy. Samochody osobowe mogą omijać miejsce wypadku jadąc przez Jedwabne, ciężarówki albo muszą czekać albo mogą w jadąc od strony Łomży w Piątnicy skręcić na krajową nr 64 i przez Wiznę dojechać do Jeżewa.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
cz, 31 października 2013 15:39
Data ostatniej edycji: cz, 31 października 2013 17:21:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę