Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość z www.radio.bialystok.pl

Przetarg na kolejny odcinek drogi ekspresowej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła w środę (30.10) przetarg na kolejny fragment drogi ekspresowej w Podlaskiem. Na blisko 15-kilometrowym odcinku od Mężenina do Jeżewa ma powstać dwujezdniowa droga ekspresowa wraz z dwoma węzłami drogowymi. Wybudowane będą także drogi zbiorcze i dojazdowe.

Przed miesiącem GDDKiA ogłosiła przetarg na sąsiedni odcinek od obwodnicy Zambrowa do Mężenina. Tym samym trwa wybór wykonawców dla całego, brakującego odcinka drogi ekspresowej pomiędzy istniejącą obwodnicą Zambrowa a odcinkiem Jeżewo - Białystok (w sumie 29,66 km).

Do końca roku planowany jest jeszcze przetarg na fragment S8, od granicy województwa mazowieckiego do obwodnicy Zambrowa. Podpisanie umów z wykonawcami, którzy złożą najkorzystniejsze oferty, przewidziane jest na drugą połowę 2014 roku. Droga ma powstać w latach 2014-2017.

Najpóźniej do 2020 roku, po zrealizowaniu odcinków mazowieckich, Białystok będzie połączony drogą ekspresową z Warszawą.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę