Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Przedszkolaki na Poczcie

18 października 1558 roku, król Zygmunt August wydał uniwersał w sprawie poczty. Właśnie ta data uważana jest za początek istnienia Poczty Polskiej. Ten dzień wpisuje się również w tematykę kompleksową pracy z dziećmi w miesiącu październiku.

Starszaki oraz dzieci 4- letnie wybrały się więc na wycieczkę na pocztę.  Była to doskonała okazja do bliższego poznania pracy listonosza oraz działania całej placówki pocztowej.  Dzieci dowiedziały się, jakie czynności należy wykonać przed wysłaniem listu, a także jaką drogę pokonuje list od chwili wrzucenia go do skrzynki, do momentu doręczenia adresatowi. Przedszkolaki z zainteresowaniem obserwowały ludzi, którzy przychodzili załatwiać swoje sprawy na pocztę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 30 października 2013 17:03
Data ostatniej edycji: cz, 07 listopada 2013 18:26:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę