Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

To było morderstwo na tle seksualnym

Prokuratur ma już wstępne wyniki sekcji zwłok znalezionej wczoraj 22-letniej mieszkanki gminy Śniadowo. Kobieta została uduszona. Była bita i zgwałcona. - Obrażenia wskazują na to, że motywem zbrodni był motyw seksualny – mówi prokurator Maria Kudyba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży. Według ustaleń biegłego prawdopodobnie do zabójstwa młodej kobiety mogło dojść jeszcze w sobotę 26 października. Przypomnijmy, że jeszcze wczoraj policja zatrzymała podejrzewanego o dokonanie zabójstwa mężczyznę. To 29-letni Sławomir D. mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

Ciało młodej, 22-letniej kobiety znaleziono we wtorek w południe pod przepustem wodnym w okolicach wsi Mężenin pod Śniadowem. Wyniki przeprowadzonej sekcja zwłok nie pozostawiają wątpliwości, że kobieta została zamordowana. 
- Na ciele denatki stwierdzono liczne obrażenia ciała. Są też cechy gwałtownego uduszenia ręką lub rękoma – podaje prokurator Kudyba. - Biegły nie wykluczył, że czas zgonu, to sobota 26 października, ale ze względu na warunki atmosferyczne nie można tego określić w stu procentach.
- Już w pięć godzin po zgłoszeniu znalezienia ciała kobiety, w wyniku szeroko podjętych działań policjanci z Łomży ustalili i zatrzymali osobę podejrzaną o dokonanie zabójstwa. To 29–letni  Sławomir D. mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna przebywa w łomżyńskiej izbie zatrzymań. Prawdopodobnie jutro formalnie usłyszy zarzut zabójstwa. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę  pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, 25 lat pozbawienia wolności albo dożywotniego pozbawienia wolności. 

Dodajmy, że zamordowana kobieta to mieszkanka gminy Śniadowo. Miała dwójkę małych dzieci, ale nie była zamężna.

cz
śr, 30 października 2013 14:44
Data ostatniej edycji: śr, 30 października 2013 14:52:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę