Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Napadli na staruszkę. Szuka ich Policja

Główne zdjęcie
Portret pamięciowy mężczyzny uczestniczącego w napadzie

W niedzielę rano do jednego z domów w miejscowości Rosochate Kościelne wszedł mężczyzna i pod pretekstem opisania budynków gospodarczych do celów ubezpieczeniowych wywabił na zewnątrz mieszkającego tam mężczyznę. W tym czasie do mieszkania weszły dwie kobiety i zarzuciły jego żonie - 84-letnbiej kobiecie koc na głowę. Następnie jedna z nich zaczęła szukać w pokoju pieniędzy. Staruszka zaczęła się bronić w związku z czym nieznajome wybiegły z domu i razem z mężczyzną z uciekły. Policjanci z opracowali portret pamięciowy mężczyzny uczestniczącego w zajściu i proszą o pomoc w jego schwytaniu.

Rysopis sprawcy: z wyglądu około 50 lat, wzrost około 165 centymetrów, sylwetka otyła, włosy ciemne gęste zaczesane do tyłu. Ubrany był w szarą kurtkę i szare spodnie oraz brązowe pantofle. Powstał także już jego portret pamięciowy. Teraz mężczyzny szukają wysokomazowieccy policjanci.
Policja wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają jakiekolwiek informacje na ten temat o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/ 275 72 12, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112. 
Policja gwarantuje dyskrecję i anonimowość.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę