Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Kampania POLA NADZIEI

To kampania społeczna mająca na celu rozpowszechnianie idei opieki paliatywnej oraz bezinteresownej pomocy w społeczeństwie. Jej znakiem jest żonkil uznawany za międzynarodowy symbol nadziei.

Ma on przypominać nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata. Kampanie "Pola nadziei" na Podlasiu prowadzi Fundacja "Pomóż im". Podzielona na dwa etapy: jesienny i wiosenny. Jesienią wokół różnych instytucji sadzi się cebulki kwiatowe, z których wiosną powstają żonkilowe pola nadziei. Dzieci razem z paniami z naszego przedszkola czynnie włączyły się w tą kampanię. Z niecierpliwością będziemy czekać na wiosnę i kwiaty, tak jak na naszą pomoc czekają ciężko chore dzieci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 28 października 2013 19:33
Data ostatniej edycji: pon, 28 października 2013 21:52:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę