Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Urwało mu rękę

W wyniku nieszczęśliwego wypadku podczas prac polowych 21-latek stracił rękę. Mężczyzna najprawdopodobniej chcąc całkowicie zatrzymać obracający się jeszcze wałek przekaźnikowy chwycił za niego wtedy fragment rękawa jego bluzy zahaczył o obracający się element, w wyniku czego maszyna wciągnęła rękę mężczyzny.

 

Do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy doszło w minioną sobotę przed godziną 11:00 na jednym z pól w gminie Sokoły. Tam 21-latek ciągnikiem z podczepioną kosiarką rotacyjną kosił trawę. Jak wstępnie ustalili policjanci, w pewnym momencie mężczyzna zatrzymał traktor, wyłączył przekaźnik i najprawdopodobniej chcąc całkowicie zatrzymać obracający się jeszcze wałek przekaźnikowy chwycił za niego. Wtedy fragment rękawa jego bluzy zahaczył o obracający się element, w wyniku czego maszyna wciągnęła rękę mężczyzny. Na skutek tego zdarzenia 21-latek stracił rękę. Został przetransportowany do szpitala. Szczegółowo okoliczności wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci.

Funkcjonariusze apelują także, aby podczas wykonywanych prac polowych stosować się do podstawowych zasad bezpieczeństwa. Pamiętajmy o bezpieczeństwie własnym oraz innych osób, które nam pomagają. Takim i podobnym zdarzeniom można zapobiegać zachowując należytą ostrożność i rozsądek.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę