Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

PO wybrała swe władze

Główne zdjęcie
Robert Tyszkiewicz

Robert Tyszkiewicz został przewodniczącym wojewódzkich struktur Platformy Obywatelskiej. Z blisko 320 delegatów partii z regionu na niego zagłosowało 286. Innego kandydata nie było. Podczas niedzielnego zjazdu regionalnego „podlaskiej” Platformy Obywatelskiej, w auli Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku, wybierano także Radę Regionu, Sąd Koleżeński. Komisję Rewizyjną oraz delegatów na Zjazd Krajowy PO. We wszystkich tych ciałach są też przedstawiciele Łomży i najbliższej okolicy.

Do Rady Regionu wybrani zostali z Łomży Marek Szynkiewicz oraz Zdzisław Kopańczyk z powiatu łomżyńskiego. Z klucza do Rady wchodzą  Sławomir Zgrzywa przewodniczący PO miasta Łomża, oraz Jacek Piorunek przewodniczący struktur partii w powiecie łomżyńskim. Jacek Piorunek jest też, obok Jerzego Lipińskiego i Tomasza Sokół, delegatem na Zjazd Krajowy PO.
W skład Regionalnej Komisji Rewizyjnej z Łomży wszedł  Stanisław Oszkinis, a do Sądu Koleżeńskiego Hanna Waniewska.

230804070022.gif
cz
pon, 28 października 2013 08:51
Data ostatniej edycji: pon, 28 października 2013 09:34:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę