Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Rannni po zderzeniu z gimbusem

Pięć osób, w tym dwoje dzieci, trafiło do szpitala po zderzeniu pod Grajewem samochodu osobowego z gimbusem. Jednego z rannych śmigłowiec pogotowia ratunkowego z miejsca wypadku zabrał do szpitala w Olsztynie. Cztery osoby - w tym dwie 11-letnie uczennice - trafiły do szpitala w Grajewie. Jak podaje policja uczennice nie miały widocznych obrażeń, ale źle się poczuły więc zostały zabrane na obserwację.

Do wypadku doszło około godz. 8.00 na lokalnej drodze Ruda – Kacprowo. Na razie nie są znane przyczyny wypadku. osobowy volkswagen uderzył w lewy narożnik autobusu. Z 48 jadących gimbusem dzieci - uczniów gimnazjum w Rudzie i podstawówki w Danówku, do szpitala na obserwację trafiły dwie jedenastolatki. Reszcie nic się nie stało.
Mniej szczęścia miały osoby jadące volkswagenem. Z pięciu trzy doznały obrażeń. Jeden pasażer i kierowca zostali przewiezieni do szpitala w Grajewie, a do drugiego rannego pasażera wezwano helikopter pogotowia, który odtransportował go bezpośrednio do szpitala w Olsztynie.

cz
pt, 25 października 2013 09:45
Data ostatniej edycji: pt, 25 października 2013 11:07:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę