Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

To będą tylko ćwiczenia

W środę rano, w godzinach pomiędzy 10.00, a 10.15, na terenie całego województwa podlaskiego uruchomione będą syreny alarmowe. Trzyminutowy sygnał modulowany, tym razem nie będzie oznaczał nadciągającego zagrożenia, ale będą to jedynie ćwiczenia. Sygnał do odwołania alarmu - sygnał ciągły 180 sekund – ma zostać nadany o godzinie 11:00.

Jak podaje Marcin Gniado inspektor wojewódzki Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku alarm zostanie włączony w trakcie ćwiczenia taktyczno-specjalnego pk. RENEGADE-KAPER 13/II. Ich celem jest uruchomienie systemu alarmowania w województwie podlaskim ze stanowiska Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.
Organizatorem ćwiczenia jest Dowództwo Operacyjne Sił Zbrojnych.

230804070022.gif
cz
wt, 22 października 2013 12:22
Data ostatniej edycji: wt, 22 października 2013 14:11:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę