Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Okradł nawet kościół

18-latka podejrzewanego o rozboje na terenie miasta i włamanie do kościoła zatrzymali policjanci z Łomży. Łupem sprawcy padły telefony komórkowe, których łączną wartość pokrzywdzeni oszacowali na ponad 1300 złotych, oraz złote wota o wartości blisko 2 tysięcy złotych.

Do włamania do jednego z kościołów w Łomży doszło pod koniec września. Złodziejem okazał się znany już policjantom 18-latek, który ukrywał się w zabudowaniach na terenie jednej z miejscowości w gminie Zbójna. Zebrany przez mundurowych materiał pozwolił na przedstawienie 18-latkowi pięciu zarzutów. Dziś został on doprowadzony do Sądu Rejonowego w Łomży, którego decyzją najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

210407125521.jpg
cz
pon, 21 października 2013 14:50
Data ostatniej edycji: pon, 21 października 2013 15:41:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę