Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Chcą budować S8

18 konsorcjów i firm z kraju i zagranicy ubiega się o zlecenie na budowę budowę 15-km odcinka drogi S8 od obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa za obwodnicę Mężenina. Tyle firm z Polski, ale też z Austrii, Czech, Hiszpanii, Portugalii, Włoch złożyło wnioski do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Białymstoku o dopuszczenie do udziału w dwustopniowym postępowaniu przetargowym.

Złożone w GDDKiA wnioski będą teraz sprawdzane pod względem formalnym, a firmy poddane ocenie, czy spełniają określone kryteria i czy mogą być dopuszczone do udziału w przetargu. Później wybrane firmy będą przedstawiać konkretne oferty finansowe, za ile są gotowe zrealizować inwestycję. Zgodnie z wymaganiami GDDKiA ten fragment S8 miałaby powstać najpóźniej w dwa i pół roku od podpisania umowy z wybranym wykonawcą.

Już wcześniej drogowcy zapowiadali, że do końca 2013 roku zostaną ogłoszone przetargi na budowę dwóch pozostałych odcinków S8 na jej podlaskim fragmencie, a cała droga klasy S do Warszawy ma powstać najpóźniej do 2020 roku.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę