Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„opos125” pozostanie anonimowy

Sąd Rejonowy w Łomży uchylił postanowienie o wydaniu adresu IP komputera z którego logował się użytkownik „opos125” zakładając na forum portalu 4lomza.pl temat pt. „Flejm na Czerniawskiego”. W treści wpisu podał on nieaktywny adres prześmiewczego profilu na Facebook-u na temat prezydenta Łomży Mieczysława Czerniawskiego i zapytał użytkowników „co o tym myślicie?”. Znieważony wpisem poczuł się sam prezydent, który jeszcze w wakacje skierował sprawę do prokuratury. Na tej podstawie śledczy formalnie zażądali wydania adresu IP komputera, z którego logował się wskazany przez prezydenta Czerniawskiego użytkownik.

Dziś Sąd Rejonowy w Łomży formalnie rozpatrzył zażalenie na postanowienie prokuratury o wydaniu rzeczy i ostatecznie je uchylił. Oznacza to, że nikt nie pozna adresu IP komputera tego użytkownika, a bez tego nie ma też możliwości ustalenia jego danych teleadresowych i personaliów.

cz
cz, 17 października 2013 13:17
Data ostatniej edycji: cz, 17 października 2013 15:50:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę