Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Awantura z pijanym burmistrzem

Policja, po awanturze domowej, zatrzymała do wytrzeźwienia burmistrza Stawisk Marka W. Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Kolnie asp. sztab. Joanna Makarewicz nie chce potwierdzić lub zdementować, że zatrzymany to burmistrz Stawisk. Potwierdza natomiast, że wczoraj około 22.00 policjanci zostali wezwani do Stawisk, gdzie awanturował się 46-letni pijany mężczyzna, który na prośbę małżonki został zabrany przez policję i zatrzymany do wytrzeźwienia. Mówi, że mężczyzna po zatrzymaniu miał około dwóch promili alkoholu w organizmie.

Policjantka podaje, że w momencie dotarcia na miejsce patrolu mężczyzna był już spokojny, ale z relacji świadków wynikało, że wcześniej się awanturował. 
- Żona tego pana, z obawy o siebie i dzieci poprosiła, aby został zabrany przez policje do czasu aż wytrzeźwieje. 46-latek nie stawiał oporu – mówi Joanna Makarewicz.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę