Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Trzy osoby zabite pod Łomżą

Mężczyźni w wieku 23, 25 i 27 lat zginęli na miejscu, a 26-latek ciężko ranny trafił do szpitala po wypadku, który wydarzył się na krajowej 61 w okolicach Sierzput na odcinku Łomża – Ostrołęka. Wszyscy to obywatele Bośni i Hercegowiny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z tirem.

Do wypadku doszło po godzinie 6. rano. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący renault megane, jadąc w kierunku Ostrołęki, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z nadjeżdżającym tirem. W wyniku wypadku na miejscu zginęło trzech mężczyzn podróżujących osobówką, a czwarty w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Od rana do południa droga Łomża – Ostrołęka była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy dla osobówek przez Nowogród, a dla ciężarówek trasą: przez Zambrów lub Ostrów Mazowiecką.

Dziś o poranku, tuż przed godzina 8.00, doszło także do zdarzenia dwóch samochodów w skrzyżowaniu Zawadzkiej i Niemcewicza. Dziecko jadące jednym z samochodów zostało przewiezione do szpitala. Ze wstępnych informacji policji wynika, że kobieta kierująca toyotą miała wymusić pierwszeństwo przejazdu na audi.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
śr, 16 października 2013 08:17
Data ostatniej edycji: śr, 16 października 2013 12:28:37

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę