Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyrok za psa

Wyrok 10 miesięcy pozbawienia wolności usłyszał Waldemar S. z Kupisk Starych, który dopuścił do pogryzienia znajomego przez agresywnego psa. Miało to miejsce we wrześniu 2012 r. Przed atakiem wilczura na Krzysztofa W. obaj mężczyźni spożywali wspólnie alkohol. Pogryziony zmarł po przejściu kilkuset metrów z upływu krwi, szoku i wyziębienia - jego ciało zostało znalezione przy ulicy dopiero następnego dnia.

Waldemar S. przyznał się do zarzucanych mu czynów i chciał dobrowolnie poddać się karze, jednak sąd nie wyraził na to zgody i uznał, że powinna odbyć się rozprawa.

Być może wpływ na taką decyzje miał fakt, że w lutym 2012 r. w domu, w którym mieszkał Waldemar S. znaleziono zwłoki innego kompana od kieliszka gospodarza ze śladami brutalnego pobicia. Tylko wycofanie oskarżenia przez prokuraturę, kiedy okazało się, że bezpośrednią przyczyną śmierci był stan zdrowia ofiary, uchroniło wówczas Waldemara S. przed zarzutem o pobicie ze skutkiem śmiertelnym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę