Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Złodzieje z Łomży

Policjanci z Łomży ustalili i zatrzymali trzy osoby – dwóch mężczyzn i kobietę - mające związek z włamaniami do mieszkań w Łomży. Łupem sprawców padły m. in. kuchenne meble oraz sprzęt rtv i agd. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali w sumie na ponad 20 tysięcy złotych. Część skradzionych przedmiotów, udało się odzyskać i już wróciły one do swoich właścicieli.

Jak informuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży w czwartek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę mających związek z trzema włamaniami. Do pierwszego ze zdarzeń doszło w połowie sierpnia tego roku. Wtedy to 23-latek wykorzystując nieobecność właścicieli włamał się do ich mieszkania, skąd w ciągu kilku dni wyniósł wyposażenie kuchni łącznie z kuchenką gazową i lodówką. W kolejnym przypadku, który miał miejsce na początku października ten sam mężczyzna, tym razem ze swoim 36-letnim kolegą, włamali się do jednej z piwnic. Mężczyźni weszli do środka wyłamując skobel zabezpieczający drzwi, a następnie ukradli dwa rowery górskie, elektronarzędzia, lodówkę samochodową i zamrażarkę. Do trzeciego włamania doszło w minioną środę. W tym przypadku 36-latek w towarzystwie 23-letniej kobiety wrócili do mieszkania z pierwszej kradzieży. Teraz łupem włamywaczy padł telewizor. Pokrzywdzeni swoje straty oszacowali w sumie na ponad 20 tysięcy złotych. W piątek cała trójka usłyszała zarzuty, do których się przyznali.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę