Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Matka z dzieckiem potrąceni na przejściu dla pieszych.

W czwartek 10 października ma przejściu dla pieszych ciężarówka potrąciła matkę z dzieckiem. Zdarzenie to zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego w Wysokiem Mazowieckiem. Obrażenia poszkodowanych, których przewieziono do szpitala, okazały się poważne, ale nie tak groźne jak to może wynikać z zarejestrowanego obrazu. Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy i szczegółowo ustalają okoliczności zdarzenia.

Potrącenie-Wys_Maz

Jak informuje oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem, do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godziny 11:00. Natychmiast zostali skierowani tam policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący ciężarówką kamaz 53-letni mężczyzna na przejściu dla pieszych potrącił 26-letnią kobietę, która przekraczała jezdnię razem z 5-letnim dzieckiem. W wyniku tego zdarzenia pokrzywdzeni z obrażeniami ciała zostali odwiezieni do szpitala. Chłopczyk z urazem głowy, zaś jego matka z urazami głowy, kolana i wstrząśnieniem mózgu. Przebieg zdarzenia zarejestrowała pobliska kamera monitoringu. Na szczęście okazało się również, że obrażenia pokrzywdzonych nie są tak drastyczne jak zarejestrowany przebieg zajścia. Wyjaśniający okoliczności zdarzenia funkcjonariusze ustalili  również, że kierowca ciężarówki był trzeźwy, i najprawdopodobniej dojeżdżając do oznakowanego przejścia dla pieszych nie zauważył  kobiety z dzieckiem. Policjanci zatrzymali już 53-latkowi prawo jazdy. Teraz wnikliwie badają przebieg i okoliczności zdarzenia.

Niestety mimo wielokrotnych ostrzeżeń i apeli kierowanych przez policjantów zarówno do kierowców i pieszych wciąż dochodzi do potrąceń na przejściach, a część z nich ma tragiczne skutki.

(źródło: podlaska.policja.gov.pl)
210204100642.gif
mm
nie, 13 października 2013 15:34
Data ostatniej edycji: pon, 14 października 2013 08:08:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę