Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Konkurs plastyczny "Świat wolny od uzależnień"

Zapraszamy dzieci i Rodziców do udziału w Konkursie "Świat wolny od uzależnień". Konkurs jest jednym z działań w ramach Projektu "Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej na rok 2013" i zatytułowany: "Zdrowe dziecko , to kreatywne dziecko". Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy dzieci na temat zagrożeń wynikających z uzależnień, promowanie zdrowego stylu życia. Prace wykonane dowolna techniką należy składać do 17 października 2013 roku do nauczycielek w swojej grupie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy , a najlepsze prace zostaną nagrodzone. Ogłoszenie wyników nastąpi po 20 października 2013r, o czym Państwa poinformujemy na naszej stronie internetowej.

Agata Komorowska
pt, 11 października 2013 22:28
Data ostatniej edycji: cz, 14 listopada 2013 22:42:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę