Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Okradł jubilera

Główne zdjęcie
Funkcjonariusze z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku opracowali portret pamięciowy mężczyzny.

Policja opublikowała portret pamięciowy mężczyzny, który dwa tygodnie temu okradł sklep jubilerski w Wysokiem Mazowieckiem. Mężczyzna pod pozorem zakupu złotego łańcuszka, wykorzystując nieuwagę sprzedawczyni zabrał z gabloty półkę ze złotą biżuterią i uciekł w nieznanym kierunku. Policja prosimy wszystkie osoby, które widziały zdarzenie, lub mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy.

Do zdarzenia doszło 28 września 2013 roku około godziny 15:45 przy ulicy Białostockiej w Wysokiem Mazowieckiem. 
Sprawca zuchwałej kradzieży z wyglądał na ok. 20 lat, wzrost około 176 centymetrów, szczupłej budowy ciała, włosy blond. Ubrany był w szarą kurtkę, ciemną bluzę z kapturem, granatowe lub ciemno szare spodnie i ciemne buty z jasną podeszwą.
Policja, gwarantując dyskrecję i anonimowość, prosi wszystkie osoby, które widziały zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem pod numerem telefonu /86/ 275 72 12 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu 997 lub komórkowy 112.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę