Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Najlepszy wśród samorządowych

Główne zdjęcie
Anna Sobocińska i Łukasz Czech z UM Łomża odbierają nagrodę od Ryszarda Świerczewskiego redaktora naczelnego portalu „Podlaski Bluszcz”. (fot. UM Łomża)

Opracowany przez firmę SPEED z Łomży portal internetowy Urzędu Miejskiego w Łomży został uznany za najlepszy samorządowy portal w województwie podlaskim. Portal zdobył Złoty Laur we współzawodnictwie „Podlaski SuperPortal Samorządowy” oraz nagrodę Senatora RP Bohdana Paszkowskiego. - Kapituła uznała, że www.lomza.pl był najlepszym źródłem informacji samorządowej w województwie podlaskim w 2012 roku – podał urząd miejski w komunikacie.

Była to pierwsza edycja konkursu, który ma na celu pobudzenie portali samorządowych do szybkiego i ciekawego informowania miejscowego społeczeństwa na wszystkich szczeblach: powiatowym, miejskim, gminnym, a nawet sołeckim (w tym wypadku byłby to ewenement) o podjętych decyzjach przez lokalne władze, a także o wszelkich wydarzeniach mających miejsce w danym środowisku. 
Uroczystość nagrodzenia wyróżniających się portali samorządowych odbyła się we wtorek 8 października w Hotelu pod Herbem w Białymstoku. Organizatorem rankingu był Niezależny Portal Internetowy Faktów i Opinii „Podlaski Bluszcz”.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę