Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

W grupie taniej

Główne zdjęcie
Marzanna Gac, kierownik apteki Szpitala Wojewódzkiego w Łomży

Ponad pół miliona złotych zaoszczędziły już trzy szpitale z Łomży, Kolna i Zambrowa dzięki pierwszemu w historii województwa podlaskiego grupowemu zakupowi leków. Jak poinformowała Marzanna Gac, kierownik apteki Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, w rozstrzygniętym już postępowaniu szpitale w grupie kupują 102 pakiety lekarstw. Niebawem ma zostać ogłoszone następny grupowy przetarg na kolejne ponad 60 pakietów.

Z wyliczeń szpitali wynika, że na już rozstrzygniętych zakupach grupowych leków tylko szpital w Łomży w ciągu roku zaoszczędzi ponad 400 tysięcy złotych. W mniejszych szpitalach oszczędności są mniejsze. W Zambrowie wynieść mają ok.116 tys zł, a w Kolnie ok. 26 tys zł. 
Dyrekcje szpitali zapowiadają kontynuację wspólnych zakupów.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę