Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

BMW z narkotykami

Ponad dwa kilogramy marihuany przejęli łomżyńscy policjanci. Narkotyki znaleziono u dwóch pasażerów BMW zatrzymanego do kontroli w poniedziałek wieczorem w Łomży. Jak informuje policja wcześniejsze ustalenia wskazywały, że samochodem mogą być przewożone narkotyki. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn – 21-latka z okolic Łomży i 20-latka z Łomży. Według szacunków policji czarnorynkowa wartość przejętych narkotyków przekracza 70 tysięcy złotych.

Do zatrzymania BMW doszło w poniedziałek około godz. 21.00 na Alei Legionów w Łomży. Samochodem jechało trzech mężczyzn, którzy nie spodziewali się policyjnej interwencji. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży przy 21-letnim pasażerze BMW policjanci znaleźli worek w którym jak się okazało było ponad 2 kg suszu marihuany.  Przy drugim pasażerze, 20-latku, ujawnili torebkę strunową z ok. 10 gramami marihuany. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dziś mają zostać doprowadzeni do prokuratury w Łomży.
Zgodnie z prawem za posiadanie znacznej ilości narkotyków do więzienia można trafić nawet na 10 lat.

210407125521.jpg
cz
śr, 09 października 2013 10:26
Data ostatniej edycji: śr, 09 października 2013 10:35:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę