Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Remont pomieszczeń piwnic polegających na wykonaniu izolacji zewnętrznej pionowej, wewnętrznej poziomej, podbiciu ław fundamentowych i wykonaniu nowych podłoży i posadzek w budynku Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży”

 

Na podstawie art. 92 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (zwanej dalej ustawą uPZP) Zamawiający, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia informuje, że w  postępowaniu o udzielenie przedmiotowego zamówienia, prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego o wartości szacunkowej poniżej progów unijnych:

została wybrana - zgodnie z art. 91 ust 1 ustawy Pzp -  oferta firmy:

Roboty Ogólnobudowlane

Konserwacja Zabytków

Andrzej J. Wszeborowski

18-400 Łomża

Al. Piłsudskiego 82

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę