Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pupile Wety

4 października dzieci z grupy IV i grupy V wybrały się do Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących w Łomży na Festyn "Pupile Wety". Impreza została zorganizowana już po raz 8, w tym roku właśnie w dniu imienin Św. Franciszka, który jest patronem zwierząt.

Jeśli festyn to oczywiście zabawa. Dzieciaki miały możliwość obejrzeć pokazy psów zorganizowane przez Komendę Miejską Policji w Łomży. Największą atrakcją była jednak przejażdżka bryczką, zaprzężoną w dwa konie. Chętne dzieci mogły też pomalować twarze i zrobić zdjęcia z psami policyjnymi. Na koniec dzieci wzięły udział w akcji charytatywnej, zbierając pieniądze na schronisko dla psów "Arka".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 05 października 2013 15:52
Data ostatniej edycji: nie, 06 października 2013 16:09:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę