Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pięciolatki w ARiMR

Wycieczki to jedno z bardziej ulubionych zajęć przedszkolaków, a wycieczka do pracy mamy lub taty, to radość i duma "nie z tej ziemi". Korzystając z zaproszenia Mamy Julci, Pani Renaty Andruszkiewicz i Taty Marcelki, Pana Mariusza Zabielskiego, w piękne wtorkowe południe 1 października 2013 r pomaszerowaliśmy wprost do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży.

Tam już na nas czekał Dyrektor Pan Stefan Karwowski. Pan Dyrektor opowiedział dzieciom jaką funkcję spełnia Agencja i  co można tu "załatwić". Potem dzieci "opanowały" gabinet Pana Dyrektora na dobre. Nawet przymierzały się do dyrektorskiego fotela. Na zakończenie spotkania Pan Dyrektor obdarował dzieci cukierkami i prezentami. Dalej oprowadzał nas kierownik Pan Andrzej Czechowski i nasi Rodzice. Chyba w Agencji nie było jeszcze takich klientów, bo z pokoi wyglądali i nas pozdrawiali Pracownicy z różnych działów. Zajrzeliśmy chyba wszędzie, oczywiście do pokoju Mamusi Julci i Tatusia Marcelinki też . Po takiej wycieczce każdy pięciolatek już wie dokładnie, jak wyglądają pokoje biurowe i co jest niezbędne pracownikom w biurze. Przy okazji wycieczki  podziwialiśmy Łomżę z okna czwartego piętra, a na zakończenie zjechaliśmy windą.

Serdecznie dziekujemy Dyrekcji, Pani Renatce , Panu Mariuszowi oraz wszystkim Pracownikom ARiMR za gorące przyjęcie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 05 października 2013 00:39
Data ostatniej edycji: pt, 11 października 2013 10:34:10

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę