Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Dzień Przedszkolaka

W dniu 20 września 2013 roku, po raz pierwszy w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Taki dzień to doskonała okazja do dostarczenia dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Jeśli zabawa to oczywiście dyskoteka. Zaraz po śniadaniu wszystkie dzieci wraz z paniami spotkały się w dużej sali. Ruszyły pociągi, tańczyły "Kaczuchy", nie zabrakło "Starego niedźwiedzia" i "Chusteczki haftowanej". Do tańca przygrywał nam oczywiście Pan Grześ. W przerwach przedszkolaki rozwiązywały zagadki i miały okazje porozmawiać ze znajomymi kolegami, z siostrą lub z bratem, którzy na co dzień są w innej grupie. Imprezę zakończono rozdaniem lizaków, a po południu do domu każde dziecko otrzymało upominek - Paczkę przedszkolaka.
To był dzień pełen emocji i radości.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 05 października 2013 00:36
Data ostatniej edycji: so, 05 października 2013 10:41:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę