Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dwójka w półfinałach

Szczypiornistki Gimnazjalnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dwójka” Łomża wywalczyły awans do półfinału klubowych mistrzostw Polski w kategorii juniorek starszych. Nasze zawodniczki już po dwóch spotkaniach zapewniły sobie awans pokonując najpierw UMKS Busko Zdrój 36:15, a dzisiaj zwyciężając Olimpię Nowy Sącz 27:22.

W tym ostatnim meczu bramki dla zespołu trenera Stanisława Niedbały zdobyły: Kamila Wróbel – 7, Ewa Getek i Urszula Bukłaho – 6, Katarzyna Cekała i Elwira Kowalewska – 3, Karolina Armista – 2. Obok zespołu z Łomży grę w półfinałach zapewniła sobie drużyna MKS TPR Lublin. Wczoraj pokonały one Olimpię 31:25, a dzisiaj rozgromiły ekipę z Buska aż 38:12.
Jutro (godz. 10.45) w bezpośrednim pojedynku zmierzą się dwie najlepsze drużyny turnieju. Stawką będzie zajęcie pierwszego miejsca w Ćwierćfinale Klubowych Mistrzostw Polski w piłce ręcznej juniorek starszych, które od piątku odbywają się w hali im. Olimpijczyków Polskich.

Artur Piasecki
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę